|Nuno|
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Zielona Góra
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
Co musi się dziać teraz u Malcoma w głowie. Współczuję, absolutnie nie zasłużył na taki obrót spraw.
1
@Barwindg https://www.empik.com/tajemnica-czasu-rovelli-carlo,p1218890331,ksiazka-p
1
Dowiemy się za 10 lat
0
0
@przroman jest mi to książka całkowicie zbędna, nienaruszona, ale wysyłka z UK
0
2004
0
Pozwolę sobie wrzucić gówno w wiatrak i stwierdzić, że Mou nie dałby się tak pokroić na Anfield
“But football is a sporting battle and in battles you need strategy and to win matches, especially special matches, for special matches you need sometimes not to be tied to your philosophy.
You need sometimes to go against your philosophies to win a football match and I think if Ajax, in the second half, hide their weaknesses better, but everybody knows their weaknesses, they have to cope with that.”
1
Cóż to musi być za uczucie. 2 lata w klatce i uniewinnienie znikąd.
0
Redakcja, ile mniej więcej banów poleciało przez ostatnie 20 godzin?
0
Redakcja, ile mniej więcej banów poleciało przez ostatnie 20 godzin? ;>
1
Jaki by nie był, nie ma odwrotu. Po takich wydarzeniach potrzebny jest psychologiczny bodziec zmiany.
0
Messi vs PL "big 6"
1
https://pbs.twimg.com/media/D5gug1jWAAAxcPV.jpg
0
Maramessi
4
Ronaldo zdał sobie sprawę z tego około 90tej minuty rewanżowego spotkania z Ajaxem, chwilę potem wykosił gościa w środku boiska :)
0
Od trzeciego.
0
Reszta będzie po 80 minut, kolejne 5
1
Być może. Jednak poprzez pewne cechy charakteru sam nigdy nie wpadnie na to, że mógł szkodzić drużynie. Mały smaczek mamy w tym wywiadzie dla przykładu. Czasami dobra gra to jednak nie wszystko.
2
Kolejny. Dwa razy wszedłby w drybling, to zobaczyłbyś go na boisku za kolejne 10 spotkań.
2
Tacy to właśnie kibice tutaj stacjonują. 10 lat w serwisie i jeszcze nie wpadł, że Barcelona tak po prostu nie gra.
5
Rakitić świeżutki
0
Liga Europy, licząc że dalej przejdą faworyci będzie przypominała stare edycje LM
0
Zalukaj filmowo.co
1
Może ktoś podsumować szybko pierwsze 10 minut?
0
Jeśli to Barca ma tragiczny styl, to nie wiem czy jest określenie na Atleti.
0
Jest gdzieś cała gra o tron na jakimś hostingu (poza zalukaj)?
1
Juninho
Check out @AdwaitYNWA’s Tweet: https://x.com/AdwaitYNWA/status/1102771043964518401
0
W Twojej miejscowości jeszcze nie byłem, za to Ty widzę z szafy dawno nie wychodziłeś
0
Maści przyszykowane na porażkę Ajaxu?
0
Był jeszcze Huth albo Rondon. Damian Suarez to tez dobry przypadek